Sejfy, liczarki i testery banknotów
SilwerSejfy, liczarki, testery banknotów, niszczarki

Liczarki, sortery bilonu

Czy prowadzą Państwo działalność w której regularnie trzeba przeliczać dużą liczbę monet? Zapraszamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty liczarek oraz sorterów bilonu. Dzięki tym urządzeniom będą mogli Państwo szybciej przeliczyć zebrane monety oraz wyeliminować błędy, które mogą powstać podczas ręcznego liczenia.

Oferta liczarek, sorterów bilonu

W naszej ofercie znajdują się również sortery bilonu, czyli zaawansowane liczarki, które posiadają również funkcje sortowania. Dzięki niej można posortować monety na poszczególne nominały oraz oddzielić uszkodzone oraz fałszywe monety od pozostałych. Urządzenia oferowane przez nas pochodzą od najlepszych marek takich jak:

Liczarki i sortery do bilonu - co jeszcze oferujemy?

Oprócz samych urządzeń, nasza firma oferuje profesjonalny serwis tego typu urządzeń. Jesteśmy w stanie naprawić większość liczarek i sorterów bilonu pracujących na naszym rynku. Naszym nadrzędnym celem jest wysoka jakość oferowanych usług oraz pełne zadowolenie Klienta. Każdy z Państwa może zwrócić się do nas z prośbą o pomoc w doradzeniu nad wyborem odpowiedniej do potrzeb, liczarki bilonu. Sprzęt, który znajduje się w naszym asortymencie posiada pełną gwarancję oraz został poddany testom w Departamencie Emisyjno-Skarbcowym Narodowego Banku Polskiego i spełnia wymogi ECE. 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty oraz kontaktu z naszą firmą.