Sejfy, liczarki i testery banknotów
SilwerSejfy, liczarki, testery banknotów, niszczarki

Liczarki, sortery banknotów

Czy obracają Państwo w swojej firmie dużą liczbą banknotów i zastanawiają się jak ułatwić sobie tę czynność? Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty profesjonalnych liczarek i sorterów do banknotów.

Liczarki banknotów to urządzenia, które w bardzo łatwy oraz szybki sposób przeliczą dużą sumę pieniędzy. Wykorzystywane są nie tylko w bankach czy instytucjach finansowych, ale również w sklepach, kantorach wymiany walut czy magazynach.

Firma Silwer specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej klasy, nowoczesnych urządzeń związanych z liczeniem i konfekcjonowaniem banknotów. Oferujemy m.in. liczarki oraz sortery do banknotów pochodzące od najlepszych producentów takich jak:

  • CONNEX
  • PRO
  • PRO MAC
  • GLORY
  • BARRELL

Oferowane przez nas produkty liczące zostały poddane testem w Departamencie Emisyjno-Skarbcowym Narodowego Banku Polskiego. Dzięki temu mają Państwo pewność, wysokiej jakości urządzenia, które również potrafi rozpoznawać fałszywe banknoty.

Oferujemy również profesjonalny serwis tego typu urządzeń. Jesteśmy w stanie naprawić każdą liczarkę banknotów lub sorter niezależnie od jakiej firmy pochodzi. Zawsze dbamy o jakość obsługi klienta, dlatego każdy może się do nas zwrócić z prośbą o pomoc oraz doradztwem, którą liczarkę banknotów najlepiej wybrać, aby czuli się Państwo bezpiecznie. Nasz sprzęt posiada pełną gwarancję.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty oraz kontaktu z naszą firmą.